Forum Newcastle United Strona Główna
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1

Koszulka Newcastle, sezon 2012/2013
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatem
Post Koszulka Newcastle, sezon 2012/2013 
Panie i Panowie,

kłaniam się serdecznie. Zakupiłem sobie z niedawna rezerwową koszulkę Newcastle z poprzedniego sezonu - w kolorze burgundy. Niestety koszulka okazała się za duża, a zwrot nie jest możliwy, bowiem zpersonalizowana została napisem na plecach "Mihau" oraz numerem 7.

W tej sytuacji moje pytanie: czy ktoś byłby zainteresowany nabyciem tej koszulki? Szczęśliwie złożyłoby się, gdyby był to Michał Smile, choć myślę, że napis z pleców jest do usunięcia.  

Koszulka jest w rozmiarze L, zakupiona online w oficjalnym sklepie Newcastle, a cena jaką bym sobie za nią życzył to 100 pln wraz z kosztem przesyłki.

W razie czego kontakt na mdjast@gmail.com

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG

Odpowiedz z cytatem
Panowie chce kupić na Ebay'u koszulkę z poprzedniego sezonu w kolorze zielonym (bo w Polsce nigdzie takiej niema) i chciałbym przy okazji spytać czy w poprzednim sezonie graliśmy z  rokiem powstania klubu na plecach tej że koszulki?. podaje link do tej aukcji
http://www.ebay.pl/itm/Genuine-Puma-Newcastle-United-Third-Shirt-2012-2013-Mens-Size-S-3XL-/121177349974?pt=UK_Men_s_Activewear&var=&hash=item1c36bb9f56#ht_2440wt_738

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Odpowiedz z cytatem

[img]http://img.uksoccershop.com/ben-arfa-newcastle-3rd-shirt-2012-13.jpg[/img]

Odpowiedz z cytatem
Dzięki "MaTTiX" o to mi chodziło, pozdrawiam.

Odpowiedz z cytatem
Kupił ktoś koszulkę z tego sezonu? Ja mam zamiar kupić ze sklepu Nufc bo ceny z iss sport porównywalnie jak nie tańsze. Jak ktoś kupił niech napiszę jakąś opinie na temat domowej i wyjazdowej bo między nimi wybieram.

Odpowiedz z cytatem
Jeszcze jedno pytanie, czy rozmiarówka wypada mniejsza/większa? Bo nigdzie nie mogę znaleźć wymiarów.

Odpowiedz z cytatem
Stówa z wysyłką za koszulkę z oficjalnego sklepu Newcastle to dużo?

Odpowiedz z cytatem
sprawdze jutro ile dokladnie kosztuje w sports direct, alr nie oszukujmy sie napis Wonga na klacie bedzie rozjebany po.kilku praniach, po prostu naklejka

Odpowiedz z cytatem
45 funtów kosztują koszulki z tego sezonu plus 5 funtów przesyłka. Jeśli chodzi o Wongę na koszulkach, wszystkie drużyny mają naklejki nie wydaje mi się żeby ktoś miał na koszulkach naszytego sponsora.

Odpowiedz z cytatem
Mam pytanie donośnie koszulek, czy koszulki z tamtego sezonu co są dostępne na stronie nufc z logem virgin money też są przyklejane ? Czy są inaczej wykonane niż te z logiem wonga i nie spierze się naklejka po paru praniach xd ?

Odpowiedz z cytatem
Ja mam białą z Virgin money z 2012/2013 i już tyle razy była prana, bo na treningi w niech chodzę, że się trzyma i trzyma i trzyma Smile

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG

Odpowiedz z cytatem
[quote="Troja86"]Fajnie fajnie ale stówa to troszkę da dużo, może jakaś negocjacja?[/quote]

Wybacz, koszulka już znalazła szczęśliwego nabywcę. Za mniej niż stówę z resztą bym jej nie puścił. To oficjalny trykocik piłkarski, nie koszulka z TESCO. Pozdrawiam

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1