Forum Newcastle United Strona Główna
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1

Koszulka Newcastle
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatem
Post Koszulka Newcastle 
Chciałbym kupić meczową koszulkę Newcastle United na Sport Direct. Czy ktoś z Was kupował już tam koszulki???

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Odpowiedz z cytatem
Prawdziwy kibic Newcastle (taki, który jest po ciemnej stronie Księżyca) nie kupuje nic w sklepach należących kapitałowo do pana M.A.
To tak informacyjnie

Odpowiedz z cytatem
Dajer, ja kupiłem bratu kubek Realu Madryt, a koledze czapkę. Da się to jakoś odkręcić, żeby jeszcze mianować się kibicem NUFC? Laughing

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG

Odpowiedz z cytatem
Dajer, pozostaw tę informację dla siebie. Ty jesteś tym prawdziwym kibicem?

Odpowiedz z cytatem
[quote="Kuba #8"]Dajer, pozostaw tę informację dla siebie. Ty jesteś tym prawdziwym kibicem?[/quote]
a Ty jesteś prawdziwym kibicem?

[quote]Dajer, ja kupiłem bratu kubek Realu Madryt, a koledze czapkę. Da się to jakoś odkręcić, żeby jeszcze mianować się kibicem NUFC?[/quote]
będzie ciężko, tracisz status prawdziwego kibica, przykro mi

Odpowiedz z cytatem
[quote="RIQ10"]Dajer, ja kupiłem bratu kubek Realu Madryt, a koledze czapkę. Da się to jakoś odkręcić, żeby jeszcze mianować się kibicem NUFC? Laughing[/quote]

już tylko odpowiedniej wysokości przelew na moje konto może Cie uratować i przywrócić na łono prawdziwych kibiców. Dane znasz

Po zaksięgowaniu Dajer jeszcze tylko potwierdzi Twój status i będzie to święte  Wink

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG

Odpowiedz z cytatem
[quote="ViSNiAL vel Eljot"][quote="RIQ10"]Dajer, ja kupiłem bratu kubek Realu Madryt, a koledze czapkę. Da się to jakoś odkręcić, żeby jeszcze mianować się kibicem NUFC? Laughing[/quote]

już tylko odpowiedniej wysokości przelew na moje konto może Cie uratować i przywrócić na łono prawdziwych kibiców. Dane znasz

Po zaksięgowaniu Dajer jeszcze tylko potwierdzi Twój status i będzie to święte  Wink[/quote]
dokładnie Eljot  Cool

Odpowiedz z cytatem
No i nawet na moje pytanie nie odpowiesz? A poza tym, jeżeli jestem kibicem Newcastle to chyba na plus, że chcę zarazić do kibicowania, tejże drużynie innych ludzi, co nie? Very Happy

Odpowiedz z cytatem
Zlozylem wlasnie zamowienie na zeszloroczna pierwsza koszulke + troche innych, bardzo ladnych ubran/bluz i koszulek. Polecam jak ktos ma zamiar zakupienia czegos bo jest niezla wyprzedaz.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG

Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Odpowiedz z cytatem
Właśnie złożyłem zamówienie, ciekawe rzeczy można znaleźć w dziale wyprzedaży Smile I nie straszne mi to kto jest właścicielem bo jestem kibicem a nie fanatykiem.

Odpowiedz z cytatem

Odpowiedz z cytatem
[quote="robi"]na pewno są strasznie drogie ;/[/quote]

Nie są strasznie drogie.

Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1