Forum Newcastle United Strona Główna
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1

Powieść Shearera
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatem
Post Powieść Shearera 
wie moze ktos jak zdobyc powiesc shearera bo chcialbym ja sobie poczytac a nie mam jak jej jak kupic:(

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG

Odpowiedz z cytatem
Ja szukałem książki w księgarniach londyńskich, ale nie było nigdzie. Autobiografie Sheringhama, innych piłkarzy, golfistów i jakieś inne cuda były a Shearera nie Sad Na pewno na ebayu czy Amazon jest 'My Story So Far', ale cena jest kosmiczna jak dla mnie Smile

Stachu tłumaczył fragmenty książki, może Marcin wie skąd on miał książke.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG

Odpowiedz z cytatem

Odpowiedz z cytatem
To chyba będzie ciężko zdobyć, bo nie została wydana w Polsce. A jakby jakiś kibic ją przetłumaczył to już by była na tej stronie Smile

Ale mam nadzieję, że jakoś dasz rade ją znaleźć. Mnie by satysfakcjonowało nawet angielskie wydanie...

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG

Odpowiedz z cytatem
Nie ma polskiej wersji My story so far, bo nigdy nie byla wydana w Polsce i raczej juz nie bedzie.
Z tego co pamietam Stachowi ksiazke kupila siostra kiedy byla we Francji lub w Anglii.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG

Odpowiedz z cytatem
ja wlasnie oczekuje az brat mi przywieze z Anglii 'My story so far' ... czekam czekam, i kurwa nie moge sie doczekac Smile tylko 1 miesiac zostal Smile

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Odpowiedz z cytatem
no, nareszcie  Very Happy  My Story So Far za jedyne ... 2F  Smile wersja anglojezyczna, czyta się znakomicie , kilkanascie stron z fotkami (młody Shira itp itd) statystyki wystepow, goli itp itd ... ogolnie jest git

Odpowiedz z cytatem

Odpowiedz z cytatem

Odpowiedz z cytatem
chyba zrobisz to dla fanow nufc Rolling Eyes ?

Odpowiedz z cytatem
szczytny cel, ale nawet jakbym sie do tego zabral to cholera wie kiedy bym skonczyl-matura itp wyjazd do Anglii w celu zarobienia $$ itd.

Odpowiedz z cytatem
To wyslij ksiazke mi, ja ja przetlumacze ;>
A tak na powaznie, to ja tez chce  ta ksiazke w jakimkolwiek jezyku...

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG

Odpowiedz z cytatem
spoko, mam plan. za 2 tyg. bede w Anglii, znajde ksiazke na jakiejs stronce do zamowienia, kupie i zorganizuje konkurs Smile dla zwyciezcy oczywiscie bedzie ksiazka Smile co Wy na to? ;p

Odpowiedz z cytatem

.......... Question a wygram??

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG

Odpowiedz z cytatem
hehe, zobaczymy Smile poki co jestem na 80% pewien ze ten pomysl wypali. Teraz to tylko kwestia dostępności kniżki i zmontowania konkursu/testu Very Happy

Odpowiedz z cytatem
A może mógłbyś zeskanować wszystkie strony? Ja mogę nawet zadeklarować, że gdybym dostał skany to bym to przetłumaczył. Akurat mam wakacji 4 miechy więc czas mam a i tłumaczenie było by ciekawym zajęciem Smile

Odpowiedz z cytatem
to by chyba zajelo z 24h, nie wiem czy bedzie mi sie chcialo takie misje wykonywac  Embarassed

Odpowiedz z cytatem
Post Może jednak? 
Przepraszam, że odświeżam ale może jednak komuś udało się przetłumaczyć całą powieść?

Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1