13.04.2024

Newcastle United Aktualności

Janmaat: "Jesteśmy rozczarowani"

2014-08-18 10:34:07 Dodał: DiegoKomentarze:

Serwis Newcastle United - NUFC PLDla Daryla Janmaata mecz z Manchesterem City był debiutem w Premier League. Holender był jednak zawiedziony porażką z mistrzem Anglii, jednak dodał, że we wczorajszym występie Srok można dopatrzeć się wielu pozytywów.

Newcastle United przegrało na St. James’ Park 0:2 po bramkach Davida Silvy i Sergio Aguero, choć miało też swoje okazje – najlepszych nie wykorzystali Ayoze Perez i Moussa Sissoko. Mimo to Janmaat uważa, że to może być udany sezon dla klubu.

„Jesteśmy rozczarowani, ponieważ czuliśmy, że zasłużyliśmy na coś więcej” – powiedział obrońca Srok po ostatnim gwizdku. – „Szkoda, że nie udało nam się zdobyć chociaż jednego punktu, zwłaszcza po tym, jak graliśmy w drugiej połowie. Mieliśmy wiele dobrych okazji do wyrównania, ale żadnej nie wykorzystaliśmy”.

”Można dopatrzeć się wielu pozytywów po tym meczu i musimy teraz na tym bazować oraz iść naprzód. Kiedy możesz grać tak dobrze przeciwko mistrzom, wiesz, że zrobiłeś coś dobrze. Właśnie dlatego jesteśmy tak rozczarowani, ponieważ graliśmy naprawdę przyzwoicie”.

”Premier League jest trudniejsza od Eredivisie, to oczywiste. To najlepsza liga na świecie i już na samym początku musieliśmy grać przeciwko tak wielkiemu klubowi, jak Manchester City. Ale właśnie po to tu przyjechałem – aby mierzyć się z najlepszymi”.

”Fantastycznie jest być częścią tego klubu, a fani na stadionie byli niesamowici. Było ich słychać od pierwszej do ostatniej minuty i naprawdę mogą nam pomóc w wielu spotkaniach w tym sezonie”.

Źródło: NUFC.co.uk