24.04.2024

Newcastle United Aktualności

Przed meczem: Newcastle United - Leicester City

2015-11-21 09:34:58 Dodał: mamutKomentarze:

Serwis Newcastle United - NUFC PL Dzisiaj o 16:00 w meczu 13. kolejce Premier League, Newcastle United zmierzy się na St. James’ Park z Leicester City. Sroki mają nadzieję wygrać drugi mecz z rzędu w tym sezonie, ale nie będzie łatwo, ponieważ Lisy są rewelacją sezonu i zajmują 3. miejsce w tabeli.

W poprzedniej kolejce Newcastle wygrało na wyjeździe 1:0 z Bournemouth, Leicester pokonało u siebie 2:1 Watford.

Newcastle United nie ma żadnych nowych urazów w kadrze. Rob Elliot będzie bronił bramki Srok pomimo problemów z udem. Na liście kontuzjowanych znajduje się: Tim Krul (kolano), Jack Colback (kolano), Gabriel Obertan (ścięgno udowe) i Rolando Aarons (kostka)

Leicester prawdopodobnie będzie sobie radziło bez najlepszego strzelca i zawodnika drużyny, Jamiego Vardy. Anglik nie pojechał na zgrupowanie kadry Synów Albionu z powodu problemów z biodrem. Claudio Ranieri podejmie decyzję czy napastnik zagra na St. James’ Park w ostatniej chwili. Na pewno nie zagra Matty James.

Forma w ostatnich sześciu meczach:
Newcastle – ZRPZPR
Leicester - ZZRZRZ

Najlepsi strzelcy:
Newcastle - Georginio Wijnaldum (6)
Leicester - Jamie Vardy (12)

Sędzia: Mike Jones – sezon 2015/16: 12 meczów, 48 żółtych kartek i jedna czerwona