13.04.2024

Newcastle United Aktualności

Kolejne zwycięstwo. Southend 0:2 Newcastle

2016-07-27 00:57:10 Dodał: ?!MiSzA!?Komentarze:

Serwis Newcastle United - NUFC PLTrzecie zwycięstwo w czwartym letnim sparingu odniosły dzisiejszego wieczoru Sroki. Podopieczni Rafy Beniteza pokonali Southend United 2:0.

W meczu przeciwko zespołowi z League One brakowało fajerwerków. Sroki miały więcej z gry, jednak swoją przewagę udokumentowały dopiero w drugiej połowie. Trzy minuty po przerwie Anita odebrał piłkę rywalowi i zdecydował się na strzał z dwudziestu metrów, nie dając bramkarzowi żadnych szans na skuteczną interwencję.

Prowadzenie Newcastle na niespełna kwadrans przed końcem spotkania podwyższył po indywidualnej akcji ... Yoan Gouffran. Dla Francuza było to pierwsze trafienie od osiemnastu miesięcy, na co entuzjastycznie zareagowali fani Newcastle, zalewając po meczu internet falą memów.

Southen United : Newcastle United 0:2

Bramki:
Anita 48', Gouffran 78'

Southend United: Mark Oxley; John White (k) (Jason Demetriou 75), zawodnik na testach (zawodnik na testach 46), Adam Barrett (Adam Thompson 46), Ben Coker (Renei Batlokwa 78); Ryan Leonard (Joe Bedford 84), Will Atkinson (Harry Kyprianou 78); Jack Bridge (Stephen McLaughlin 68), zawodnik na testach (Simon Cox 62), Jermaine McGlashan (Luke O'Neill 75); Jason Williams (David Mooney 62)

Ławka rezerwowych: Ted Smith, Norman Wabo

Newcastle United: Karl Darlow; Daryl Janmaat (Jamie Sterry 63), Chancel Mbemba (Grant Hanley 63), Jamaal Lascelles (k), Paul Dummett; Jonjo Shelvey (Henri Saivet 73), Isaac Hayden (Jack Colback 63); Vurnon Anita (Florian Thauvin 78), Ayoze Perez (Aleksandar Mitrovic 73), Rolando Aarons (Yoan Gouffran 63); Dwight Gayle (Adam Armstrong 63)

Ławka rezerwowych: Matz Sels

Sędzia: Keith Stroud