24.04.2024

Newcastle United Aktualności

Newcastle United - Cardiff City - składy

2016-11-05 15:37:04 Dodał: MarcinKomentarze:

Serwis Newcastle United - NUFC PLJuż o 16:00 na St James' Park zmierzą się Newcastle United i Cardiff City. Oto składy na to starcie.

Newcastle United (4-2-3-1): Karl Darlow ; DeAndre Yedlin, Jamaal Lascelles (k), Ciaran Clark, Paul Dummett ; Isaac Hayden, Jonjo Shelvey; Christian Atsu, Ayoze Perez , Yoan Gouffran ; Aleksandar Mitrovic

Ławka: Matz Sels, Grant Hanley, Vurnon Anita , Achraf Lazaar, Jack Colback , Mohamed Diame, Dwight Gayle

Cardiff City (4-5-1): Ben Amos; Lee Peltier, Sean Morrisson (k), Sol Bamba, Joe Bennett; Junior Hoilett, Joe Ralls, Aron Gunnarsson, Kieran Richardson, Craig Noone; Rickie Lambert

Ławka: Ben Wilson, Bruno Manga, Peter Whittingham, Frederic Gounongbe, Stuart O'Keefe, Kadeem Harris, Marouane Chamakh

Popieram.
Pamiętam poprzedni sezon w Championship. W sumie podobało mi się z wiadomych powodów :-)

2016-11-05 16:56:51

Ostatnim razem jak spadlismy to prawie wszystkie mecze dalo sie obejrzec w necie,a teraz taka posucha

2016-11-05 16:59:30

2-0

2016-11-05 17:00:04

ale emocje na livescorze

2016-11-05 17:54:14

tragedia z tymi transmisjami. nawet u buków nie ma...

2016-11-05 19:40:52

Oficjalne oświadczenie Canal+Sport: Ostatnio pojawiły się w Wielkiej Brytanii przypadki niezgodnego z prawem transmitowania meczów ligi angielskiej w pubach i innych miejscach publicznych przy wykorzystaniu dekoderów nc+. W efekcie tych działań nie mamy zezwolenia na transmitowanie na antenach CANAL+ meczu rozgrywanego w najbliższą sobotę o godzinie 16:00. Ubolewamy, że bezprawne działanie niewielkiej grupy ludzi poza granicami Polski doprowadziło do niezawinionej kary dla prawdziwych kibiców piłki nożnej. Chcielibyśmy Was także zapewnić, że całkowita liczba meczów transmitowanych na żywo w sezonie pozostanie niezmieniona i podejmiemy wszelkie działania, aby rozwiązać tę nieoczekiwaną sytuację. Będziemy Was na bieżąco informować o rozwoju wydarzeń. Co wy na to czy to sprawiedliwe . Oby zniesli ten zakaz w przyszlym roku bo trzeba bedzie sie na sky przerzucic

2016-11-06 01:07:23

Najlepiej na Firestick z kodi. Wtedy masz wszystko. Sky BT Sport i wszystko inne.

2016-11-13 18:45:55

Mitrović to jest kozak i musi zostać u nas na lata, wczoraj piękna bramka w Cardiff dająca Serbii cenny remis, Napoli niech szuka sobie gdzie indziej następcy Milika, bo Mitro stąd się nie rusza : )

2016-11-14 15:02:42

Właśnie dziwiłem się, że nikt nie pytał o to jak idzie naszym w eliminacjach i nie zwrócił uwagi na gola Mitro, a jednak :). Mecz Walia vs Serbia pokazywali na jednym z polsatów i pomimo gola to był bardzo trudny mecz dla Mitro, który długimi minutami nie otrzymywał żadnego wsparcia, ani podań od kolegów.

Co do pozostałych naszych to grali od środy i ma się to tak:

ŚRODA
- Szkocja U-21 vs Słowacja U-21 0:4 (Kyle Cameron 72 minuty / Lubo Satka 45 minut)
- Anglia U-20 vs Nigeria U-20 8:1 (Adam Amstrong 3 gole i 90 minut, Freddie Woodman ławka)
- Belgia vs Holandia 1:1 (Matz Sels ławka)

CZWARTEK
- Anglia U-20 vs Korea Płd. U-20 1:2 (Adam Amstrong ławka, Freddie Woodman 45 minut)
- Anglia U-21 vs Włochy U-21 3:2 (Isaac Hayden 90 minut)

PIĄTEK
- Anglia vs Szkocja 3:0 (Grant Hanley 90 minut, Matt Richie wszedł z ławki w 81 minucie)

SOBOTA:
- USA vs Meksyk 1:2 (DeAndre Yedlin wszedł z ławki w 74 minucie)
- Walia vs Serbia 1:1 (Mitro gol na wagę remisu o czym już wspomniano i 88 minut, Paul Dummet ławka)
- Austria vs Irlandia 0:1 (Ciaran Clark 90 minut)
- Anglia U-20 vs Iran U-20 4:1 (Adam Amstrong gol i 45 minut, Freddie Woodman 90 minut)
- RPA vs Senegal 2:1 (Momo Diame 45 minut)