13.04.2024

Newcastle United Aktualności

Newcastle United vs Blackburn Rovers - składy

2016-11-26 15:39:13 Dodał: przemekdwaKomentarze:

Serwis Newcastle United - NUFC PLZnamy już składy na dzisiejszy mecz z Blackburn.

Newcastle United: Karl Darlow; Jesus Gamez Duarte, Caian Clark, Chancel Mbemba, DeAndre Yedlin; Christian Atsu, Jonjo Shelvey; Isaac Hayden, Matt Ritchie, Ayoze Perez; Aleksandar Mitrovic.

Ławka rezerwowych: Matz Sels, Jamaal Lascelles, Paul Dummett, Vurnon Anita, Mohamed Diame, Yoan Gouffran, Dwight Gayle.

Blackburn Rovers: Steele ; Marshall, Lenihan, Mulgrew, Wiliams ; Feeney, Lowe, Evans, Conway ; Gallagher, Graham.

Ławka rezerwowych: Emnes, Raya Martin , Brown, Akpan, Nyambe, Stokes, Bennett

Piesek

Komentarze:

Komentarze:

2016-11-26 15:52:10

Ciekawy sklad , mam nadzieje ze defensyfa sie spisze , macie jakies linki?

2016-11-26 15:58:59

Pewnie kapa z transmisją nic nowego.

2016-11-26 16:05:04

Potwierdzam - transmisja tylko w NUFCTV.

2016-11-26 17:21:28

Gamez zszedł w 55 minucie...źle grał czy poprostu musiał wpuścić tego kalekę Dummetta? w czym to ma pomóc przy wyniku 0-0

2016-11-26 17:27:16

Jak cos to mozna ogladac mecz na fb na profilu "rafa's black and white army" jest transmisjja. Na zywo

2016-11-26 17:33:37

uuuu... przegrywamy

2016-11-26 17:40:07

Podobno Ritchie najgorszy na boisku. 11 pojedynków, 0 wygranych.

2016-11-26 17:41:08

czemu Rafa nie robi zmian...czas ucieka

2016-11-26 17:46:53

Prezent na Andrzejki kurwa zrobili.

2016-11-26 17:48:20

kupon poszedł sie paść, w sumie to chyba Rafa zarobił bo mecz najwidoczniej sprzedany :P Gayla w 85 wpuścił :P

2016-11-26 18:01:37

A moze skupia sie na meczu z Hull?

A. De Raph A. De Raph 2016-11-26 20:33:36

Co ten Rafa odwalił z tym składem, masakra.

2016-11-26 22:06:39

Dobry sklad wystawil. Nie mozna wygrywac wiecznie. Szkoda tylko ze taka passe przerwala porazka i siebie z jedna z gorszych druzyn w lidze

Fajny mecz w Swansea :) nie moge sie doczekac przyszlego sezonu

2016-11-26 22:34:16

za bardzo się nakrecacie ludzie :) to, że przegramy w tej lidze jeszcze kilka meczów jest pewne jak narodziny i śmierć. Wiecznie wygrywać nie będą. Ja się nawet cieszę, bo może zejdzie z nich ciśnienie związane z gonitwą za rekordami i znowu zaczną grać bardziej na luzie i dokładać kolejne punkty. Teraz liczy się ćwiercfinał z Hull i trzeba go wygrać

2016-11-27 02:22:56

Każda passa kiedyś się kończy. Czekam z niecierpliwością na mecz z Hull :)

2016-11-27 08:14:58

Ewidentnie widać Hull, mają szansę. A tutaj liczyli trochę na fuksa.

2016-11-28 15:11:09

No to szczescie sie ofwrucilo. Juz leeds nas cisli a jaims cuddm wygralismy

2016-11-28 16:48:05

Z ciekawości spojrzałem na stronę bukmachera, konkretnie Forbet i jestem lekko zdziwiony. 2.15 na nas, 3.20 na Hull (3.30 remis). To samo jeśli chodzi o awans 1.5 my, 2.2 Hull. Rzadko się zdarza, żeby drużyna z klasy niżej była faworytem, zwłaszcza grając na wyjeździe.