13.04.2024

Newcastle United Aktualności

Burnley - Newcastle United: składy

2018-11-26 20:02:39 Dodał: MarcinKomentarze:

Serwis Newcastle United - NUFC PLZnamy już składy na mecz z Burnley. Początek meczu o 21:00 (przesunięto na 21:30).

Kapitanem zespołu został Ciaran Clark, który równocześnie zastąpił na lewej obronie kontuzjowanego Dummetta.

NEWCASTLE UNITED: Dubravka, Yedlin, Schar, Fernandez, Clark, Ki, Diame, Kenedy, Perez, Ritchie, Rondon

Ławka: Woodman, Murphy, Shelvey, Hayden, Manquillo, Joselu, Atsu

BURNLEY : Hart, Lowton, Mee, Long, Taylor, Lennon, Defour, Cork, Brady, Vokes, Wood

Ławka: Heaton, Barnes, Hendrick, Gibson, Westwood, Bardsley, Vydra

AKTUALIZACJA: Początek meczu na Turf Moor przesunięto o 30 minut z powodu "nagłego wypadku medycznego w tunelu". Nie dotyczył on żadnego z zawodników Newcastle United czy Burnley. Wypadek dotyczył jednego z sędziów, który został przewieziony do szpitala po tym jak zemdlał.

Komentarze:

Komentarze:

2018-11-26 21:35:21

Takie początki to ja lubię

2018-11-26 21:35:51

Pięknie weszliśmy w mecz! 1:0 dla nas! Howay the Lads!

@Lewy10
Wyrównany mecz, 1 gol na farcie, drugi bardzo ładny schemat stałego fragmentu i gol.

2018-11-27 08:02:35

Warto oddać, że wynik nie oddaje tego co działo się na boisku, dla Burnley to najmniejszy wymiar kary...
Ritchiemu się chyba po nocach to pudło będzie śniło.

2018-11-27 10:30:54

No i gdyby joselu w brata nie kopal...
Ale odnosnie spotkania to wolę oglądać takie nufc jak w drugiej połowie które ryzykuje i chociaż jakieś akcje ofensywę przeprowadza niż tylko obrona Częstochowy...

2018-11-27 10:50:42

Nie zgodzę się, że najmniejszy, Burnley zabrakło szczęścia kilka razy żeby wyrównać. Wyrównany mecz dwóch drużyn które zdały sobie sprawę że czas zacząć zdobywać punkty

Jestem mega ciekaw czy chłopaki za tydzień stawią czoła West Hamowi - 4 wygrane z rzędu to by było naprawdę coś wielkiego przy takim składzie osobowym

2018-11-27 12:21:52

przyjeżdżam wczoraj z pracy liczę żeby obejrzeć chociaż 10 minut a tu taka miła niespodzianka z przesunięciem meczu i cała druga połowa była moja plus wygrana! Bardzo miły wieczór. Dla mnie najlepsi na boisku Ki i Ayoze które gra piłki jak Cabaye ;)

2018-11-27 12:36:53

Ki rzeczywiscie zrobil roznice w srodku pola. Szkoda ze jego partnerem musi byc Diame obecnie bo ten gosc po prostu nie ma mozgu nie mowiac o wyszkoleniu technicznym

Obrona tez wyglada fajnie. W zimie skrzydlowy i napastnik to wg mnie priorytety. Rondon to taki Joselu 2 jak dla mnie

2018-11-27 14:22:11

Peter Beardsley prowadzi Gateshead FC.

2018-11-27 15:51:58

Gary Speed. 7 Lat mija dziś.

2018-11-27 20:18:04

Matt Ritchie 12.4 km wczoraj, dobry kot.

2018-11-27 20:31:41

@Laurent
Jakbyś nie trafił na pustaka z 4 metrów, to też byś tyle wybiegał, bo zespół by chłopa ugrilował na amen w razie remisu/porażki.