16.03.2024

Newcastle United Aktualności

Składy: Huddersfield Town - Newcastle United

2018-12-15 15:06:47 Dodał: MarcinKomentarze:

Serwis Newcastle United - NUFC PLZnamy już składy na mecz z Huddersfield. Początek meczu o 16:00.

Newcastle: Dubravka, Clark, Schar, Lascelles, Manquillo, Diame, Ki, Kenedy, Perez, Rondon, Atsu.

Ławka: Woodman, Dummett, Hayden, Ritchie, Murphy, Muto, Joselu.

Huddersfield: Lossl, Hadergjonaj, Zanka, Schindler, Kongolo, Lowe, Hogg, Billing, Bacuna, Pritchard, Depoitre.

Ławka: Hamer, Durm, Stankovic, Sobhi, Mbenza, Quaner, Kachunga.

2018-12-15 16:54:07

mecz tragiczny oczywiście z naszej strony bo Huddersfield gra całkiem dobrze. Moim zdaniem konieczne zmiany i to już w przerwie, pierwsi do odstrzału to Diame każdy kontakt z piłką to strata, Lascelles to nie wiem co odpierdziela mózg zostawił w szatni (drugi mecz z rzędu). Kenedy i Atsu obydwaj grają na lewej stronie i kopią sie po piętach ale to pewnie nowa taktyka menadżera miesiąca... Mam nadzieje że po przerwie coś ruszy bo jak nie to sie to skończy jak w meczu z Wilkami

2018-12-15 17:16:52

i goooool Rondona. Ładna szybka kontra i rywale nie wiedzą co się dzieje

2018-12-15 17:18:27

To wygraliśmy już mecz. Hudersfield strzeliło tylko 2 gole w drugiej połowie w tym sezonie. :) Oby.

2018-12-15 17:25:37

Oszustwo

2018-12-15 18:04:27

Jak my to robimy ze zdobywamy punkty to ja nie wiem patrząc na tą grę.

2018-12-15 19:14:03

@MArynarz
Dlatego, że istnieje coś takiego jak taktyka, hudder dzis tłukło głową w ścianę bez pomysłu, nabijając puste posiadanie piłki, my natomiast mądrze rozegraliśmy te kontry, powinno być 2:0 ale znów sędzia nas oszukał ...