16.03.2024

Newcastle United Aktualności

Składy: Newcastle United - Brighton

2019-09-21 17:31:10 Dodał: MarcinKomentarze:

Serwis Newcastle United - NUFC PLPrzedstawiamy składy na mecz z Brighton. W składzie pojawili się Carroll i Saint-Maximin.

Newcastle: Dubravka, Manquillo, Lascelles, Schar, Dummett, Atsu, Hayden, Shelvey, Willems, Almiron, Joelinton.

Ławka: Darlow, Ki, Carroll, Saint-Maximin, Muto, Krafth, Fernandez.

Brighton: Ryan, Webster, Dunk, Burn, Stephens, Propper, Alzate, Montoya, Mooy Gross, Maupay.

Ławka: Button, Bong, Duffy, Bismouma, Murray, Baluta, Connolly.

Komentarze:

Komentarze:

2019-09-21 18:00:42

To za chwilke szukamy transmisji ;))

2019-09-21 18:20:58

Żeby zabawy na weselu mi zaraz nie zepsuli gamonie.

2019-09-21 18:52:54

dramat 20 minuta przewaga Brighton a nasz zespół nie potrafi mie potrafią wyjść poza połowę

2019-09-21 18:52:55

Strzelając w środek bramki z takich patelni, to się Almiron u nas nie przełamie.

2019-09-21 18:56:59

bramka dla Brighton wisi w powietrzu

Marcin Marcin 2019-09-21 19:01:13

Nie wiem co to jest... Po meczach z Tottenhamem i LFC zapomnieli jak sie gra w pilke.

2019-09-21 19:20:52

Ale dożyliśmy czasów przyjeżdza wielki Brighton i bronimy się jak szaleni na swojej połowie posiadanie piłki u siebie na poziomie 24 procent. Naprawdę cud że jest 0-0. Taktyka miodzio.

2019-09-21 19:21:29

Boże, co za padlina. Szkoda czasu i prądu na oglądanie. Robi nas jak chce Brighton które w ciągu ostatnich trzech lat wygrało 7 razy na wyjazdach w premier league. Czego my szukamy w tej lidze z taką grą i takim specem na ławce?

2019-09-21 19:22:41

Gramy fatalnie, zęby bolą...

2019-09-21 19:23:44

Jak ja chciałbym byśmy grali jak oni z fantazją polotem. Idzie akcja za akcją nasi 118 podań a Brighton chyba 368 noż przepaść 2 lig.

2019-09-21 19:27:23

Nieuznany gol dla nich to fuks bo spalony nieduży. Nasza obrona to dramat zero krycia presing jakbyśmy grali na wyjeździe. Jak widzę taki styl to wyjebałbym Bruce'a jutro co to ma być.

2019-09-21 19:34:08

@shearerji
Jak to często się ma w sezonie gdzie widmo spadku zaglądnie w pys,na zime przyjdzie 2 zawodników no i być może nowy trener aby ratować sezon jak to się skończy wszyscy wiemy ...

2019-09-21 19:40:48

Błagam... niech juz Shelvey zejdzie z tego boiska.

2019-09-21 19:44:10

Wole sobie siatkowke obejrzec :)

2019-09-21 20:01:54

ale fuks:D

2019-09-21 20:02:15

Schar to nasz najlepszy zawodnik w tym sezonie.

2019-09-21 20:25:27

Cieszy punkt wywalczony na tym ciężkim terenie.
;)

2019-09-21 20:26:27

Powiedzmy sobie otwarcie jesteśmy tak słabi, że za chwilę lądujemy w strefie spadkowej z której się dziś wygrzebaliśmy fuksem.

2019-09-21 20:36:40

Mielismy u siebie 29% posiadania pilki z druzyna, ktora ledwo urtowala sie przed spadniem kilka miesiaecy temu....

Gdzie my zmierzamy ?

Marcin Marcin 2019-09-21 20:39:02

Czekalem na powrot Maximina i ma przeblyski formy jak przed kontuzja, jeden z niewielu pozytywow z tego meczu.

Dobrze, ze choc na koniec meczu sie zebrali, nie rozumiem jak to mozliwe ze z Norwich czy BHA jest taka przepasc w porownaniu z meczami z LFC, Leicester czy Totthenhamem.

2019-09-21 21:48:43

Ki fatalna zmiana. Nie mamy środka pola. Prawda taka, że Carroll w 20 minut zrjbił nam gre. Nie tracił żadnej piłki. Robił faule, stałe fragmenty. Joelinton to jest gość do pary a nie typowa 9. No i Maximine może irytować ale potrafi zagrać miekonwencjonalnie. Hayden to nawet nie wiedziałem, ze jeat na boisku. Brakuje kogoś jak Cabaye. Kto odboerze. Potrafi zrobić kółeczko, podać przytrzymać. Żal trochę bo to nie jest skład na spadek. A komentatorzy spuszczali się nad posiadaniem pilki Brighton ale to i tak my mieliśmy więcej setek.

2019-09-21 21:55:55

@Alvarez
!00% racji , dokładnie , niemal słowo w słowo pisałem w poprzednim poście zanim nie zostałem ośmieszony przez panów @Mostostal i @Cionek

2019-09-21 22:07:14

Popatrzyłem na statystyki posiadania piłki. Zabawa spierdolona. To jest masakra. Gwiazdy bez jaj. Nie znam prawie żadnego nazwiska rywala. I jeszcze ten łeb na ławce.

2019-09-22 10:01:38

Remisujemy z Watford i Brighton u siebie, a przecież to są rywale do potencjalnego utrzymania w lidze.

Taktyka totalne dno... Oddanie inicjatywy jak by to był ktoś z Big6. Osamotniony Joelinton do, którego ciężko mieć jakieś pretensje górne piłki wygrywa przytrzymuje walczy, ale co można zrobić samemu na 4 obrońców. Przy takim ustawieniu i tak kreatywnych pomocnikach to i Harry Kane by nie dał rady. Podobać się może jego frustracja podczas meczu. Widać, że mu zależy.

Dopiero wejście Saint-Maximina i Carrolla coś zmieniło w tej padace.