13.04.2024

Newcastle United Aktualności

Raport: Everton - Newcastle United 2:2

2020-01-21 19:47:28 Dodał: mamutKomentarze:

Serwis Newcastle United - NUFC PLPrzedstawiamy oceny Sky Sports i skrót meczu z Evertonem.

Składy

Newcastle: Martin Dúbravka; Isaac Hayden, Federico Fernández, Jamaal Lascelles, Ciaran Clark, Matt Ritchie; Sean Longstaff, Matty Longstaff; Christian Atsu, Joelinton, Miguel Almirón.

Ławka: Karl Darlow, Emil Krafth, Florian Lejeune, Liam Gibson, Jonjo Shelvey, Tom Allan.

Everton: Pickford, Sidibie, Digne, Mina, Holgate, Schneiderlin, Delph, Bernard, Walcott, Kean, Calvert-Lewin

Ławka: Lossl, Baines, Keane, Coleman, Davies, Niasse, Gordon

Oceny

Everton: Pickford (6), Sidibe (6), Digne (7), Mina (6), Holgate (6), Schneiderlin (6), Delph (6), Bernard (8), Walcott (7), Kean (8), Calvert-Lewin (7)

Zmiany: Davies (6), Coleman (6), Niasse (6)

Newcastle: Dubravka (8), Fernandez (5), Lascelles (4), Clark (5), Ritchie (5), Hayden (6), S.Longstaff (6), M.Longstaff (5), Atsu (4), Almiron (6), Joelinton (4)

Zmiany: Lejeune (8), Schar (6), Krafth (6)

2020-01-21 20:43:15

Myślę że zarówno Ritchie jak i hayden nie będą w tym meczu grać jako klasyczni boczni obrońcy a raczej jako wingback

2020-01-21 20:53:33

Dlaczego wam zawsze w dupy kuźwa źle.Wieczny pesymizm kuźwa.

2020-01-21 20:53:58

Longstaffy nie ogarniają...

2020-01-21 20:55:56

Trzeba było wpuścić Shelveya proste

2020-01-21 20:56:25

@Kosa bo gramy słabo i okrutnie dla oka?

2020-01-21 20:58:40

Sąsiedzi w tabeli, tyle samo punktów, bramki prawie tak samo a róznica klas niezła. No ale ja tam się nie oszukuję, że gramy największe gówno w lidze

2020-01-21 20:57:21

0:0 będzie

2020-01-21 21:00:53

Dziękuje dobrej nocy

2020-01-21 21:02:08

Środek pomocy winny, druga piłka nie może spadać bezpańsko na 30 metrów przed nasza bramka

2020-01-21 21:09:51

Wypożyczenie tego środkowego pomocnika to nie był taki głupi pomysl...

2020-01-21 21:10:32

Ale meczor:D

2020-01-21 21:16:55

Na dzień dzisiejszy to chyba najlepiej w środku pomocy spisuje się para shelvey-hayden... Longstaffy jeszcze za słabi, mają bardzo nierówną formę.

2020-01-21 21:20:09

Mecz walki, pierwsza połowa raczej na niskim poziomie, przegrywamy po indywidualnych błędach. Mimo, że Everton optycznie ma dużą przewagę, to remis jest w zasięgu srok.

2020-01-21 21:42:40

Dobili nas

2020-01-21 21:44:57

No taki to sezon, mysle ze juz tyle kolejek za nami ze nie ma co byc zdziwionym. Zalosne przegrane mecze przeplatamy zalosnymi wygranymi meczami. Nie mamy zadnej jakosci w druzynie poza przeblyskami Dubravki i Almirona ktorzy rownie czesto cos pierdola

2020-01-21 21:47:34

Bruce jest idealnie stworzony do tej drużyny.

2020-01-21 21:59:22

Byłoby lepiej, gdyby nie te wszystkie kontuzje. Atsu jest totalnie bezproduktywny. Środek tez rozwalony, bo Shelvey'a brak. Marnuje się więc też przy okazji Hayden (oceniam tylko pierwsza połowę).

2020-01-21 22:07:33

Druga połowa, nie stworzyliśmy żadnej sytuacji bramkowej. Dobrze, że tego nie oglądam, szkoda czasu i prądu...

2020-01-21 22:17:21

Jak mamy stworzyc sytuacje jak robimy zmiany typu Schar za Joelintona :)))

2020-01-21 22:24:26

Nie ma co musimy grać obrońcami w ataku!!!

2020-01-21 22:24:50

Leżę (X2) i kwiczę!!

2020-01-21 22:25:03

Ale jaja Lejeune na króla strzelców

2020-01-21 22:25:48

Haha
93 min oglądania takiej padaki ,zostało wynagrodzone
Nie do wiary !Co tu się wydarzyło

Marcin Marcin 2020-01-21 22:25:00

Nie wierzę w to! :D

2020-01-21 22:25:27

@MUCHA
Chujowy mecz, nie warto było oglądać, dobrze napisałeś: szkoda czasu i prądu ;)

2020-01-21 22:25:39

jeszcze z 2 min i lejeune schodzil by z boiska z pilka

2020-01-21 22:25:54

Jedno trzeba przyznać Brucowi, nauczył nas grać do ostatniego gwizdka.

2020-01-21 22:26:11

Co tam się odpierdoliło haha czyste jaja

2020-01-21 22:27:12

Takich jaj to się nie spodziewałem. Kurdę, mecz padaka, ale podoba mi się, że grają do końca. Za Beniteza to chyba nie do pomyślenia było. Nawet jak Hiszpan robił zmianę obrońca -> napastnik, to tylko po to, by nie stracić więcej bramek. U nas zmiany czasami podobne, tylko że ci obrońcy gole strzelają :D Florian do jedenastki kolejki! ;)

2020-01-21 22:26:14

Cholera, wyłączyłem mecz w 70 minucie :P

2020-01-21 22:27:26

@mostostal bo mecz był wyjątkowo chujiwy, my zagraliśmy dobre Ostatnie trzy minuty... Albo inaczej, Everton przegrał ten mecz na własne życzenie, bo remis to dla nich porażka.

2020-01-21 22:27:35

Mam wrazenie ze koncowka meczu z Chelsea to sen z ktorego sie jeszcze nie wybudzilem :)))

2020-01-21 22:27:37

Typowe nufc, środkowy obrońca wprowadzony w 70 minucie, strzela z przewrotki w 93 i z rowerka w 94, zapewniając remis.

2020-01-21 22:33:16

@grzybek666
No fajnie piszesz, ale mecz składa się z 90 min + doliczony czas gry, a w 94 i 95, dostałem to za co kocham NUFC :).

2020-01-21 22:35:01

Nie ma umiejetnosci, to nadrabiac walka. To lubię!

2020-01-21 22:38:59

CO TU SIE?????????????????????????

2020-01-21 22:40:27

Jesteśmy jakimś kosmicznym ewenementem tej ligi, gramy brutalnie brzydka i nieefektywna piłkę z widokiem na porażkę w każdym meczu a zdobywamy punkty, mamy beznadziejny atak a zdobywamy gole przy pomocy obrońców... Takie rzeczy tylko nad Tyne...

2020-01-21 22:40:30

Ja tam nie żałuję że nie oglądałem. Jedyne co ciekawego zaprezentowaliśmy w tym meczu wydarzyło się po 90 minucie. Powtórki wystarczą :)

2020-01-21 22:40:02

Tyle szczęścia w jednym sezonie to ja nie pamiętam.

2020-01-21 23:01:24

Nie wiem co się tam odjebalo ale jak zobaczyłem wynik 2:2 i to jeszcze w minutę to aż pół chaty mnie słyszało.

2020-01-22 00:32:43

Trzeba przejrzeć wszystkie fazy księżyca, bo to co się dziś odjebało jest niepojęte

2020-01-22 12:25:22

kosa

Chyba nie tylko Ciebie :D

Taki mecz powinien się zapisać w naszej historii. Nie pamiętam czegoś podobnego :)

2020-01-22 14:31:10

2 luty 1997, mecz z Leicester, do 77 minuty przegrywaliśmy 1:3 by w 13 minut dzięki super Alowi strzelic trzy gole (zwycięski w ostatniej minucie) na 4:3.