Nastepny mecz

Rywal Newcastle

Newcastle United

Koniec sezonu -:-
 
31.07.2024
St. James' Park, Newcastle

Ostatni mecz

Rywal NUFC A-League All Stars

Newcastle United

8-0
 
24.05.2024
Marvel Stadium, Docklands

Tabela Championship

LpDrużynaMeczePunkty
1.Manchester City 3891
2.Arsenal FC 3889
3.Liverpool FC 3882
4.Aston Villa 3868
5.Tottenham Hotspur 3866
6.Chelsea FC 3863

NUFC.PL zmienia się dzięki Wam!
Zapraszamy do korzystania z nowego systemu komentarzy, o wiele więcej zmian jest coraz bliżej.

NUFC - dolacz do nas

NUFC.PL tworzą kibice dla kibiców. Przyłącz się do nas i pomóż sprawiać, że strona staje się dla Was lepsza!
Kontakt przez dział Współpraca lub wiadomość na Facebooku.

Newcastle United Aktualności

Howe przed meczem z Chelsea

2023-05-26 20:53:17 Dodał: RedakcjaKomentarze:

Serwis Newcastle United - NUFC PL W niedzielę ostatnia kolejka Premier League, w której Sroki zmierzą się z Chelsea o 17:30.

Eddie Howe zapytany o sytuację kadrową i to czy zamierza dać odpocząć części zawodników powiedział, że nawet gdyby chciał nie ma takiej możliwości.

„Nie mam nikogo, kogo mógłbym posłać na ławkę, aby odpocząć! Mamy kilka problemów i myślę, że koniec sezonu nadszedł dla nas we właściwym momencie, ponieważ bylibyśmy naprawdę odsłonięci. Joelinton nie zagra w tym meczu, Manquillo nie zagra, a my mamy innych kontuzjowanych jeszcze przed meczem z Leicester. Jesteśmy odsłonięci” – powiedział Howe.

W spotkaniu najprawdopodobniej wystąpi Martin Dubravka po tym jak Nick Pope przeszedł operację dłoni, która doskwierała mu od tygodni, aby być gotowym na przygotowania do kolejnego sezonu.

Koniec sezonu może być okazją dla czystki kadry klubu, ale Howe mimo, że nie obawia się trudnych decyzji nie zamierza robić rewolucji w składzie, po razu kolejny odcinając się od wizji wielkich i licznych transferów tylko ze względu na zamożnych właścicieli lub obecne miejsce w lidze.

„Nigdy nie można przewidzieć, co wydarzy się w przyszłości. Może 1 lub 2 graczy może odejść, to bardzo trudne przewidzenia. Musimy utrzymać większość składu razem, czuję, że zasłużyli sobie na to prawo, ale musimy dobrze spisać się na rynku transferowym.

Miałem nadzieję, że i tak zrobię kilka rzeczy [nawet gdybyśmy się nie dostali do Ligi Mistrzów] i nie sądzę, żeby to zmieniło liczby. Musimy stworzyć kadrę na Ligę Mistrzów. Tak więc pierwsza czwórka nie wpłynie na transfery.

Jak powiedziałem, nie będą o wielkie ilości i dużo wielkich transferów. Miejmy nadzieję, że zrobimy to selektywnie i sprowadzimy odpowiednich dwóch lub trzech graczy, którzy zrobią różnicę.

Nie prowadziliśmy jeszcze tych dyskusji [na temat budżetu], ale planujemy usiąść w ciągu najbliższych kilku dni i omówić sprawy, teraz gdy sprawy będą sfinalizowane. Zobaczymy więc, jak pójdzie”.

 

Komentarze:

Wróć do newsów