Nastepny mecz

Rywal Newcastle

Newcastle United

Koniec sezonu -:-
 
31.07.2024
St. James' Park, Newcastle

Ostatni mecz

Rywal NUFC A-League All Stars

Newcastle United

8-0
 
24.05.2024
Marvel Stadium, Docklands

Tabela Championship

LpDrużynaMeczePunkty
1.Manchester City 3891
2.Arsenal FC 3889
3.Liverpool FC 3882
4.Aston Villa 3868
5.Tottenham Hotspur 3866
6.Chelsea FC 3863

NUFC.PL zmienia się dzięki Wam!
Zapraszamy do korzystania z nowego systemu komentarzy, o wiele więcej zmian jest coraz bliżej.

NUFC - dolacz do nas

NUFC.PL tworzą kibice dla kibiców. Przyłącz się do nas i pomóż sprawiać, że strona staje się dla Was lepsza!
Kontakt przez dział Współpraca lub wiadomość na Facebooku.

Newcastle United Aktualności

Przegląd: Miller nowym COO, Adarabioyo blisko Chelsea

2024-05-29 18:20:01 Dodał: RedakcjaKomentarze:

Serwis Newcastle United - NUFC PL02/06 23:18

⭐ Kobieca drużyna została pokonana 1:2 przez Francję w obecności 42 tysięcy kibiców na St James’ Park.

Teraz kolej na mecz męskiej drużyny, która rozpocznie towarzyskie spotkanie z Bośnią i Hercegowiną w Newcastle w poniedziałek o 20:45 przy pełnym stadionie.

Niestety występ Anthony’ego Gordona stoi pod znakiem zapytania – zawodnik NUFC opuszczał treningi reprezentacji. Dostępny jest za to Kieran Trippier.

⭐ Brad Miller został dyrektorem operacyjnym Newcastle United.

Skupi się przede wszystkim na strategii inwestycji kapitałowych klubu oraz poprowadzi pion działalności operacyjnej klubu raportując bezpośrednio do dyrektora generalnego Darrena Ealesa.

„Brad jest wyjątkowym operatorem i z radością witamy go w rodzinie Newcastle United. Wnosi ze sobą wybitne osiągnięcia zarówno w projektach operacyjnych, jak i rozwojowych, a jego kreatywne, oparte na współpracy i strategiczne przywództwo będzie dla nas ogromnym atutem, ponieważ nadal dążymy do tego, aby być najlepszymi w swojej klasie we wszystkim, co robimy” – powiedział o nim Darren Eales.

Doświadczenie Millera to przede wszystkim funkcje kierownicze i doradcze w sektorach nieruchomości i lotniczym.

Brad kierował m.in. działalnością operacyjną lotnisk w Stansted i Manchesterze, a w tym drugim przebudową 2 terminala wartą 1,3 miliarda funtów, co może być wartościowym doświadczeniem w perspektywie przebudowy St. James’ Park, gdy pojawi się decyzja po ukończeniu studium wykonalności stadionu.

⭐ Mark Gillespie zgodnie z przewidywaniami przedłużył kontrakt do końca sezonu 2024/25.

⭐ Po tam jak Dougie Freedman podpisał nowy kontrakt w Crystal Palace, nadal trwają rozmowy z Johannesem Sporsem, jedym z kandydatów na stanowisko dyrektora sportowego.

⭐ Akademia Newcastle United sfinalizowała listę zawodników, którzy zostali w klubie.

Jamie Miley, James Huntley i Ellis podpisali nowe kontrakty, a Nathan Carlyon ma pełne wsparcie klubu w swojej długoterminowej kontuzji.

Dodatkowo w klubie pozostali: Adam Harrison, Aidan Harris, Johnny Emerson, Anthony Munda, Scott Bailey, Sean Neave, Dylan Charlton, Rory Powell, Harry Powell, Josh Donaldson i Darren Palmer.

Klub opuścili: Amadou Diallo, Michael Ndiweni, Will Brown, Jude Smith, Jordan Hackett, Matthew Bondswell, Lucas De Bolle, Kyle Crossley, Dylan Stephenson, Shaun Mavididi i Rodrigo Vilca.

Z kolei na poziomie do lat 18 profesjonalne kontrakty podpisali: Adam Harrison, Aidan Harris, Johnny Emerson, Anthony Munda, Scott Bailey, Sean Neave, Dylan Charlton, Rory Powell, Harry Powell, Josh Donaldson i Darren Palmer.

01/06 19:10

Tosin Adarabioyo uzgodnił warunki kontraktu z Chelsea.

Fabizio Romano informował dziś, że Newcastle United przestało być faworytem do pozyskania zawodnika.

Teraz dodał, że jest ustne porozumienie co do warunków kontraktu, a na najbliższy tydzień zaplanowano testy medyczne.

Inne źródła sugerują, że zawodnik otrzymał wyjątkowo atrakcyjną ofertę kontraktu, a dodatkowym plusem jest, że może pozostać w Londynie.

29/05 18:20

Paul Dummett i Matt Ritchie opuszczą klub wraz z końcem kontraktu w czerwcu.

Urodzony w Newcastle Dummett odchodzi z klubu 23 lata od dołączenia do akademii i zwalnia tym samym tytuł zawodnika z największym stażem.

„Łatwo jest oceniać zawodników na podstawie występów i bramek, ale wkład wniesiony do klubu w szczególności przez Paula i Matta był naprawdę nieoceniony przez wiele lat. Mieli ogromny wpływ na nasz rozwój jako drużyny i klubu.

Byli niesamowitymi ludźmi i zawodnikami do pracy. Ich poświęcenie, profesjonalizm i przywództwo w szatni podczas mojego pobytu tutaj były pierwszorzędne, a teraz wniosą niekwestionowane doświadczenie do swoich kolejnych klubów” – powiedział Howe.

W analogicznej sytuacji jest również Jeff Hendrick, Loris Karius i Kell Watts, a wcześniej swoje odejścia potwierdzili młodzi zawodnicy: Matty Bondswell, Kyle Crossley, Amadou Diallo, Jordan Hackett, Michael Ndiweni i Jude Smith.

Mark Gillespie może spodziewać się oferty nowego kontraktu, jako że jego umowa też dobiega końca w czerwcu, a nie znalazł się na powyższej liście.

 

Komentarze:

Wróć do newsów