Nastepny mecz

Rywal Newcastle

Newcastle United

Koniec sezonu -:-
 
31.07.2024
St. James' Park, Newcastle

Ostatni mecz

Rywal NUFC A-League All Stars

Newcastle United

8-0
 
24.05.2024
Marvel Stadium, Docklands

Tabela Championship

LpDrużynaMeczePunkty
1.Manchester City 3891
2.Arsenal FC 3889
3.Liverpool FC 3882
4.Aston Villa 3868
5.Tottenham Hotspur 3866
6.Chelsea FC 3863

NUFC.PL zmienia się dzięki Wam!
Zapraszamy do korzystania z nowego systemu komentarzy, o wiele więcej zmian jest coraz bliżej.

NUFC - dolacz do nas

NUFC.PL tworzą kibice dla kibiców. Przyłącz się do nas i pomóż sprawiać, że strona staje się dla Was lepsza!
Kontakt przez dział Współpraca lub wiadomość na Facebooku.

Newcastle United Aktualności

Oficjalnie: Staveley i Ghodoussi zbędą udziały

2024-07-10 14:23:46 Dodał: RedakcjaKomentarze:

Serwis Newcastle United - NUFC PL13/07 23:19

Amanda Staveley:

"Newcastle United jest tak specjalnym, wyjątkowym klubem, a bycie współwłaścicielem Newcastle United było zaszczytem. Mehrdad i ja uwielbialiśmy być częścią tego klubu i społeczności i jesteśmy niezwykle dumni z postępów, jakie Newcastle United poczyniło w ostatnich latach.

Nasze ambicje zawsze były zbieżne ze wspaniałymi fanami tego klubu - tworzyć konsekwentnie odnoszące sukcesy drużyny, które regularnie rywalizują o największe trofea i budzą dumę na całym świecie.

Jesteśmy wdzięczni, że odegraliśmy naszą rolę w przygotowaniu klubu do jeszcze większych sukcesów w przyszłości. Pozostaniemy fanami na całe życie".

Mehrdad Ghodoussi:

"Chcę tylko wypowiedzieć ogromne podziękowania dla fanów i miasta za przyjęcie mnie i Amandy z tak otwartymi ramionami.

Wasza pasja i wsparcie sprawiły, że ta podróż była naprawdę niezapomniana. Odegraliście tak ważną rolę w naszym życiu w ciągu ostatnich kilku lat i nic nie odbierze nam tych wspomnień.

Newcastle zawsze będzie miało szczególne miejsce w naszych sercach i na zawsze będziemy celebrować spędzony tam czas.

Chciałbym podziękować Eddiemu, sztabowi, zawodnikom i oczywiście naszemu prezesowi, Yasirowi i zespołowi PIF, Jamiemu i reszcie rodziny Reuben za bycie tak wspaniałymi partnerami.

Wreszcie widziałem wszystkie Wasze [fanów] wiadomości i jestem bardzo wdzięczny każdemu z Was.

Zawsze będę kibicem i dumnym członkiem Toon Army. Będę was kochał i pamiętał na zawsze i wiem, że klub będzie osiągał wspaniałe rzeczy dzięki waszemu niesamowitemu wsparciu".

Jamie Reuben:

„Na długo przed tym, jak zostaliśmy partnerami biznesowymi, Amanda i Mehrad byli przyjaciółmi. Nasz dzisiejszy sukces jest świadectwem ich nieustępliwości, wytrwałości i niezachwianego oddania. Bez wątpienia zostaną zapamiętani jako legendy tego klubu i życzę im wszystkiego dobrego.

Podróż, aby przekształcić NUFC w główną siłę, która rywalizuje na najwyższym poziomie, trwa nadal i nie mogę się doczekać kontynuowania tej pracy z PIF w nadchodzących latach”.

12/07 22:06

Klub potwierdził, że Amanda Staveley i Mehrdad Ghodoussi osiągnęli porozumienie co do zbycia udziałów w Newcastle United.

Swoje posiadanie powiększą w takim samym stopniu PIF (85%) i RB Sports & Media (15%) jeszcze w tym miesiącu.

"Amanda i Mehrdad zawsze będą mieć naszą ogromną wdzięczność i najlepsze życzenia, teraz gdy idą do przodu, aby skupić się na innych interesach biznesowych.

Osiągnęliśmy razem tak wiele od 2021 roku, w tym udział w Lidze Mistrzów w naszym pierwszym pełnym sezonie jako zarządzający tym niesamowitym klubem.

Grupa właścieli, wraz z dyrektorem generalnym Darrenem Ealesem i zarządem, będą nadal budować na tych fundamentach długoterminowy, zrównoważony sukces dla drużyny i naszych niesamowitych fanów, i jesteśmy podekscytowani przyszłymi perspektywami Newcastle United" - oświadczył prezes Yasir Al-Rumayyan.

10/07 14:23

Wszystko wskazuje, ze Amanda Staveley i Mehrdad Ghodoussi opuszcza klub po trzech latach w ramach wcześniej uzgodnionego planu.

Oczekuje się, że sprzedadzą swoje udziały pozostałym właścicielom. Ich udział wynosi obecnie 6% - wartość stopniowo spadała z wyjściowego 10% w rezultacie wnoszenia środków finansowych przez innych wspólników.

Klub na razie odmówił komentarza, ale spodziewamy się, że Amanda i Mehdrad oficjalnie odniosą się do informacji.

Amanda tydzień temu podziękowała kibicom za ich wsparcie przed kolejnym sezonem.

 

Komentarze:

Wróć do newsów