16.03.2024

Newcastle United Aktualności

Porażka w Walii. Cardiff 4:1 Newcastle

2012-08-11 19:07:20 Dodał: SerranoKomentarze:

Serwis Newcastle United - NUFC PLNie tak miały się zakończyć przygotowania do nowego sezonu dla Newcastle United. Piłkarze Alana Pardew doznali srogiej porażki z Walijczykami tracąc aż cztery bramki.

Podopieczni Malkiego Mackaya w 10 minut zdołali trzykrotnie pokonać Tima Krula. Jako pierwszy w 16. minucie strzelaninę rozpoczął Gunnarsson. 4 minuty po nim do siatki Holendra trafił Ralls, a w 26. minucie ponownie na listę strzelców wpisał się reprezentant Islandii.

Cztery minuty po rozpoczęciu drugiej połowy bramkę kontaktową dla Srok zdobył Shola Ameobi, wykorzystując rzut karny.

Jednak w 76. minucie Newcastle dobił Etien Velikonja i Ninian Park w Cardiff piłkarze Srok opuszczali w złych humorach.

Cardiff 4:1 Newcastle

Bramki: Gunnarsson (16', 26'), Ralls (20'), Velikonja ('76) - Ameobi ('49)

Newcastle United: Krul; Simpson, Coloccini (c) (Williamson '46), S. Taylor (Gosling '63), Santon; R. Taylor (Perch '28), Tiote (Amalfitano '71), Marveaux (Vuckic '46), Jonas; Obertan (Campbell '84); Ameobi.

Cardiff City: Marshall (Lewis '83), McNaughton (Blake '73), Taylor, Hudson (c), Turner; Whittingham, Conway, Ralls (Earnshaw '71), Mutch (Kiss '46), Gunnarsson (Cowie '46); Helguson (Velikonja '33).

Komentarze:

Komentarze:

2012-08-11 19:35:39

ta porażka chyba ukazała nasze słabości. wzmocnienia z prawdziwego zdarzenia są po prostu POTRZEBNE. choć w sumie lepiej że w meczu towarzyskim nadszedł taki blamaż (a nie jak np. Arsenal który zrobił po porażce 8-2 sporo "desperackich" transferów). niech ta porażka uświadomi Ashley'a że wzmocnienia są potrzebne, i to od zaraz, niedługo rusza LE, i jak nie uda się zgłosić zawodników to zostaniemy z "ręką w nocniku".

Skorpion Skorpion 2012-08-11 19:57:17

Jak dostajemy po dupie to już na całego!

2012-08-11 20:03:35

Ehh malkontenci...

2012-08-11 20:05:21

Campbell tylko 6 minut... Cyba na więcej sobie zasłużył.
GorillazUnit podzielam twój punkt widzienia i też się ciesze że przegraliśmy.

2012-08-11 20:09:28

Nic to grubasowi nie da do myslenia , gdyz jest to tylko mecz towarzyski.Jakis transfer pewnie bedzie szkoda tylko ze tak pozno.Zgranie z druzyna pewnie nowemu nabytkowi zajmie jakies 1-2 miechy.Do tego dochodzi aklimatyzacja.Taki klub z sezonu na sezon powinien isc do przodu a u nas ten progres jak narazie nie jest widoczny( chodzi mi o transfery) chociaz z gra tez jest padaka.Slabe te sparingi byly w naszym wykonaniu.Wedlug mnie Pardew nie jest trenerem na Premiership.Za wysokie progi jak na niego.Jeden dobry sezon w jego wykonaniu nie jest niczym nadzwyczajnym.Wiele druzyn osiagalo podobne rzeczy np. Real sociedad czy Auxerre gdzie w kolejnym sezonie walczylo o utrzymanie.Mielismy rowniez duzo szczescia w poprzednim sezonie gdyz wykorzystalisy slaba dyspozycje Live oraz kiepski poczatek sezonu w wykonaniu Evertonu.

2012-08-11 20:16:31

Sparing jak sparing wynik nic nie znaczy, w końcu na lidze sie mamy koncentrować a nie na meczach kontrolnych... a bajzel na stronce sie zrobił straszliwy , lepiej jakby tego meczu nie było ;D
32.- mistrz ironii?: D

2012-08-11 20:37:24

zastanawia mnie po co Alan brał Campbel'a skoro wystawił go tylko na 6 minut, zapewne wiele się dowiedział o jego dyspozycji na tle seniorów.

2012-08-11 20:46:55

31 letni i Colo i szklany Saylor a grubas dalej skąpi jebany

2012-08-11 21:26:57

Jeja wszyscy się podpalają jakimś sparingiem..w przeciągu 15dni gramy aż 5 spotkań..nikt nie chce doznać kontuzji..spurs,chelsea i av plus europa..trzeba uważać..4kluczowych graczy nie grało..poczekamy za tydzień,dwa i będziemy mogli coś wywnioskować..

Skorpion Skorpion 2012-08-11 21:46:17

Panowie, Chelsea w bardziej podstawowym składzie niż my dzisiaj dostała od Brughton 1:3 - sparing to sparing