6.Manchester United 3353

Newcastle United Aktualności

Powrót na fotel lidera. Newcastle 2:0 Aston Villa

2017-02-20 22:57:02 Dodał: DiegoKomentarze:

Serwis Newcastle United - NUFC PLNewcastle United pokonało na własnym stadionie Aston Villę 2:0 i powróciło na pierwsze miejsce w ligowej tabeli. Na listę strzelców wpisał się Yoan Gouffran, samobójczą bramkę z kolei zdobył Henri Lansbury. Z mniej radosnych wieści martwić może odnowiony uraz Dwighta Gayle'a, który opuścił boisko jeszcze w pierwszej połowie.

Skrót meczu:

Newcastle 2:0 Aston Villa

Bramki: Gouffran '42, Lansbury (OG) '59

Żółte kartki: Shelvey, Lascelles

Newcastle United: Darlow - Yedlin, Lascelles (c), Clark, Dummett - Gouffran (Atsu '89), Colback, Shelvey, Ritchie - Diame - Gayle (Mitrović '33)

Aston Villa: Johnstone - Hutton, Elphick, Chester (c), Taylor - Jedinak (Adomah '71), Hourihane, Lansbury, Bjarnason (Gardner '82) - Kodjia (Bacuna '83), Hogan

Komentarze:

Komentarze:

2017-02-21 00:32:06

Pierwsza połowa dramta. Rafa musiał niezłą rozmowę "motywacyjną" przeprowadzić w przerwie bo na drugiej połowie Sroki grały całkiem inny futbol. Futbol cieszący oko.

2017-02-21 02:53:30

Mecz faktycznie nie powlal. Uwznie w obronie z wyjtkiem paru bledow. Pozatym szczescia troche mielismy. Villa zacznie z taka gra wyvrywc. Chce tylko przypomniec ze wygralismy z klubem ktory ponad 70 milionow wydal w zimie na wzmocnienia.

2017-02-21 08:32:22

Nie ważne jak, ważne że jesteśmy coraz bliżej celu. Myślę, że i Rafik itym lepszym graczom których mamy bardziej pasuje futbol jaki się gra w PL.
Oby wywalczyc awans a Rafa wszystko poukłada. Dołki zdarzają się każdemu ale tylko najlepsi potrafią wygrywać pomimo słabszego dnia.

2017-02-21 17:53:51

Słuchajcie mam pytanie, całkiem szczere. Co ten Lansbury zrobił jak grał w Nottingham, że tak nam podpadł? Mówię absolutnie serio, nie pamiętam ;)

mamut mamut 2017-02-21 18:24:25

Było obejrzeć wyjazdowy mecz z Nottingham Forest, to byś wiedział ;)

2017-02-21 20:19:43

Nicko, symulowaniem wywalczył 2 czerwone kartki dla nas i karnego dla nich. Wystarczy? 😀 Nienawidzę tego partacza,pieknie wczoraj wsadzil swojaka, miły gest z jego strony, sumienie go dopadło :)