24.04.2024

Newcastle United Aktualności

Shearer: "NUFC było lepszym zespołem w pierwszej połowie"

2021-02-22 14:39:14 Dodał: MarcinKomentarze:

Serwis Newcastle United - NUFC PLShearer uznał Newcastle United za lepsza drużynę w pierwszej połowie i podkreślił, że kolejne 4-5 meczów będzie decydujące.

Kolejne spotkania Srok to starcia z Wolverhampton, West Bromwich, Aston Villą, Brighton oraz Tottenhamem.

Legenda NUFC przyznała w Match of the Day 2 na BBC, że drużyna odczuwa również brak Wilsona.

„Myślę, że byli lepszym zespołem w pierwszej połowie.

Dobrze wykorzystywali pressing, pokazali dobre nastawienie zdobywając wyrównującą bramkę. Z pewnością na to zasłużyli.

Podobnie było przez 10-15 minut drugiej połowy, ale później wyglądali na tak zmęczonych, że Man United było lepszą drużyną i zasłużyło na zwycięstwo.

Brakuje im ich najlepszego zawodnika Calluma Wilsona i jego zagrożenia bramki. Nie tylko rozciąga drużyny, ale też jest tym kto jest zagrożeniem w polu sześciu jardów jak i wokół niego.

Jednak następne cztery lub pięć meczów przesądzi o sezonie Newcastle, szczególnie biorąc pod uwagę formę, w jakiej jest Fulham” – powiedział Shearer.